Stade Mbour
ASC Jaraaf
20
%
wygranych
- 2 wygr.
- 5 remisów
- 3 przegrane
10
ostatnich meczy
- 5 wygranych
- 4 remisy
- 1 przegrana
50
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
P
30.10.2026
Ligue 1
HLM Dakar
Stade Mbour
2
1
1
1
3
2
R
25.10.2026
Ligue 1
Stade Mbour
Guediawaye
0
0
0
0
0
0
R
17.10.2026
Ligue 1
Wallidaan Dkr
Stade Mbour
0
0
0
0
0
0
R
04.06.2026
Ligue 1
Goree
Stade Mbour
0
0
0
0
0
0
P
22.05.2026
Ligue 1
Stade Mbour
Guediawaye
0
2
0
0
0
2
P
17.05.2026
Ligue 1
Teungueth
Stade Mbour
0
0
2
0
2
0
W
13.05.2026
Ligue 1
Dakar Sacre Coeur
Stade Mbour
0
2
0
0
0
2
R
10.05.2026
Ligue 1
Stade Mbour
Wallidaan Dkr
0
0
1
1
1
1
W
03.05.2026
Ligue 1
Ajel Rufisque
Stade Mbour
0
0
0
1
0
1
R
26.04.2026
Ligue 1
Stade Mbour
US Ouakam
0
0
0
0
0
0
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
W
01.11.2026
Ligue 1
ASC Jaraaf
Wallidaan Dkr
0
0
1
0
1
0
W
25.10.2026
Ligue 1
US Ouakam
ASC Jaraaf
1
1
0
2
1
3
R
17.10.2026
Ligue 1
ASC Jaraaf
Ajel Rufisque
0
1
1
0
1
1
W
04.06.2026
Ligue 1
AS Camberene
ASC Jaraaf
0
0
0
2
0
2
R
22.05.2026
Ligue 1
ASC Jaraaf
Casa Sport
0
0
0
0
0
0
W
17.05.2026
Ligue 1
ASC Jaraaf
Dakar Sacre Coeur
0
0
3
0
3
0
R
13.05.2026
Ligue 1
Pikine
ASC Jaraaf
0
0
0
0
0
0
R
10.05.2026
Ligue 1
ASC Jaraaf
Sonacos
0
0
0
0
0
0
P
02.05.2026
Ligue 1
Generation Foot
ASC Jaraaf
0
0
2
0
2
0
W
26.04.2026
Ligue 1
ASC Jaraaf
Linger
0
0
1
0
1
0
Stade Mbour
ASC Jaraaf
Wszystkie turnieje
10
Meczy
Wszystkie turnieje
Mecz
1. połowa
2. połowa
Mecz
1. połowa
2. połowa
6
Suma goli
11
8
Stracone
4
Stade Mbour
ASC Jaraaf
25
%
wygranych
- 1 wygrana
- 1 remis
- 2 przegrane
4
ostatnie mecze
- 2 wygr.
- 1 remis
- 1 przegrana
50
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
25.03.2026
Ligue 1
Stade Mbour
ASC Jaraaf
–
–
–
–
0
2
29.11.2025
Ligue 1
ASC Jaraaf
Stade Mbour
–
–
–
–
0
0
13.05.2024
Ligue 1
Stade Mbour
ASC Jaraaf
–
–
0
2
0
2
30.12.2023
Ligue 1
ASC Jaraaf
Stade Mbour
–
–
0
3
0
3
Stade Mbour
Wszystkie turnieje
4
Mecze
ASC Jaraaf
Wszystkie turnieje
Mecz
2. połowa
Mecz
2. połowa
3
Suma goli
4
1
Goree
4
3
1
0
5-0
5
10
W
W
R
W
2
ASC Jaraaf
3
2
1
0
5-2
3
7
W
W
R
3
HLM Dakar
3
2
1
0
6-4
2
7
W
W
R
4
Ajel Rufisque
4
1
3
0
2-1
1
6
W
R
R
R
5
Generation Foot
3
1
2
0
3-0
3
5
R
R
W
6
Guediawaye
3
1
2
0
2-1
1
5
R
R
W
7
Teungueth
2
1
1
0
2-1
1
4
W
R
8
Wallidaan Dkr
4
1
1
2
2-2
0
4
P
P
W
R
9
Diambars
3
1
1
1
1-1
0
4
R
P
W
10
Dakar Sacre Coeur
4
0
3
1
2-3
-1
3
R
R
R
P
11
Pikine
4
0
3
1
2-5
-3
3
R
R
R
P
12
Stade Mbour
3
0
2
1
2-3
-1
2
P
R
R
13
Casa Sport
3
0
2
1
2-4
-2
2
R
P
R
14
Essamaye
4
0
2
2
0-2
-2
2
P
R
R
P
15
Linger
2
0
1
1
0-2
-2
1
R
P
16
US Ouakam
3
0
0
3
1-6
-5
0
P
P
P
Kwalifikacje do Ligi Mistrzów
Spadek
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
07.11.2026 20:00
Dakar Sacre Coeur
Pikine
1
0
0
1
1
1
07.11.2026 20:00
Wallidaan Dkr
Ajel Rufisque
0
0
0
1
0
1
07.11.2026 19:30
Goree
Essamaye
1
0
0
0
1
0
05.11.2026 19:30
Teungueth
US Ouakam
0
0
1
0
1
0
02.11.2026 19:30
Goree
US Ouakam
2
0
0
0
2
0
01.11.2026 20:00
Pikine
Teungueth
–
–
–
–
1
1
01.11.2026 20:00
ASC Jaraaf
Wallidaan Dkr
0
0
1
0
1
0
01.11.2026 19:30
Essamaye
Dakar Sacre Coeur
–
–
–
–
0
0
01.11.2026 19:30
Guediawaye
Casa Sport
0
0
0
0
0
0
01.11.2026 19:30
Ajel Rufisque
Diambars
0
0
0
0
0
0
01.11.2026 19:00
Generation Foot
Linger
0
0
0
0
0
0
30.10.2026 19:30
HLM Dakar
Stade Mbour
2
1
1
1
3
2
25.10.2026 20:00
Casa Sport
Wallidaan Dkr
–
–
–
–
0
2
25.10.2026 19:30
Stade Mbour
Guediawaye
0
0
0
0
0
0
25.10.2026 19:30
Pikine
Essamaye
0
0
0
0
0
0
25.10.2026 19:30
US Ouakam
ASC Jaraaf
1
1
0
2
1
3
24.10.2026 20:00
Diambars
HLM Dakar
0
0
0
1
0
1
24.10.2026 19:30
Ajel Rufisque
Generation Foot
0
0
0
0
0
0
24.10.2026 19:30
Dakar Sacre Coeur
Goree
0
0
0
0
0
0
17.10.2026 20:00
HLM Dakar
Casa Sport
1
2
1
0
2
2
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
08.11.2026 19:30
Stade Mbour
ASC Jaraaf
–
–
–
–
–
–
08.11.2026 19:30
Casa Sport
Diambars
–
–
–
–
–
–
08.11.2026 19:30
US Ouakam
Generation Foot
–
–
–
–
–
–
08.11.2026 19:30
Teungueth
HLM Dakar
–
–
–
–
–
–
08.11.2026 20:00
Guediawaye
Linger
–
–
–
–
–
–