Sturm Sartichala
Gori
50
%
wygranych
- 5 wygranych
- 1 remis
- 4 przegrane
10
ostatnich meczy
- 4 wygr.
- 3 remisy
- 3 przegrane
40
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
P
31.10.2026
Erovnuli Liga 2
FC Samtredia
Sturm Sartichala
1
1
3
0
4
1
W
24.10.2026
Erovnuli Liga 2
Sturm Sartichala
Sioni
0
0
1
0
1
0
P
17.10.2026
Erovnuli Liga 2
Merani Martvili
Sturm Sartichala
1
1
2
0
3
1
W
10.10.2026
Erovnuli Liga 2
Sturm Sartichala
Kolkheti Poti
1
0
1
0
2
0
W
20.09.2026
Erovnuli Liga 2
Sturm Sartichala
Gareji Sagarejo
0
0
1
0
1
0
R
16.09.2026
Erovnuli Liga 2
Telavi
Sturm Sartichala
0
0
1
1
1
1
W
12.09.2026
Erovnuli Liga 2
Sturm Sartichala
Odishi
1
0
1
0
2
0
W
06.09.2026
Erovnuli Liga 2
Aragvi Dusheti
Sturm Sartichala
0
2
3
2
3
4
P
29.08.2026
Erovnuli Liga 2
Gori
Sturm Sartichala
0
0
3
1
3
1
P
22.08.2026
Erovnuli Liga 2
Sturm Sartichala
FC Samtredia
0
1
0
0
0
1
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
R
31.10.2026
Erovnuli Liga 2
Gori
Aragvi Dusheti
0
0
0
0
0
0
W
24.10.2026
Erovnuli Liga 2
Gori
FC Samtredia
0
0
1
0
1
0
P
17.10.2026
Erovnuli Liga 2
Sioni
Gori
1
0
0
0
1
0
W
10.10.2026
Erovnuli Liga 2
Gori
Merani Martvili
2
0
0
1
2
1
R
20.09.2026
Erovnuli Liga 2
Gori
Kolkheti Poti
1
1
0
0
1
1
P
16.09.2026
Erovnuli Liga 2
Gareji Sagarejo
Gori
0
1
2
0
2
1
R
12.09.2026
Erovnuli Liga 2
Gori
Telavi
1
0
1
2
2
2
W
06.09.2026
Erovnuli Liga 2
Odishi
Gori
1
1
1
2
2
3
W
29.08.2026
Erovnuli Liga 2
Gori
Sturm Sartichala
0
0
3
1
3
1
P
22.08.2026
Erovnuli Liga 2
Aragvi Dusheti
Gori
1
0
0
0
1
0
Sturm Sartichala
Gori
Wszystkie turnieje
10
Meczy
Wszystkie turnieje
Mecz
1. połowa
2. połowa
Mecz
1. połowa
2. połowa
14
Suma goli
13
15
Stracone
11
Sturm Sartichala
Gori
33
%
wygranych
- 1 wygrana
- 1 remis
- 1 przegrana
3
ostatnie mecze
- 1 wygrana
- 1 remis
- 1 przegrana
33
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
29.08.2026
Erovnuli Liga 2
Gori
Sturm Sartichala
0
0
3
1
3
1
20.05.2026
Erovnuli Liga 2
Sturm Sartichala
Gori
1
0
1
0
2
0
03.04.2026
Erovnuli Liga 2
Gori
Sturm Sartichala
0
0
0
0
0
0
Sturm Sartichala
Wszystkie turnieje
3
Mecze
Gori
Wszystkie turnieje
Mecz
1. połowa
2. połowa
Mecz
1. połowa
2. połowa
3
Suma goli
3
1
Gareji Sagarejo
31
15
9
7
37-33
4
54
P
R
W
P
P
2
Sturm Sartichala
31
13
10
8
34-30
4
49
P
W
P
W
W
3
Telavi
31
12
11
8
35-31
4
47
P
R
P
W
R
4
Merani Martvili
31
12
7
12
36-40
-4
43
W
P
W
P
P
5
FC Samtredia
31
13
4
14
55-43
12
43
W
P
P
W
W
6
Aragvi Dusheti
31
11
7
13
32-41
-9
40
R
R
W
P
W
7
Odishi
31
10
9
12
33-41
-8
39
R
W
P
W
R
8
Sioni
31
9
10
12
36-38
-2
37
R
P
W
P
P
9
Kolkheti Poti
31
8
11
12
42-36
6
35
W
R
W
P
R
10
Gori
31
8
10
13
30-37
-7
34
R
W
P
W
R
Awans
Mecze o awans
Faza pucharowa o utrzymanie
Spadek
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
31.10.2026 18:00
Sioni
Odishi
0
0
0
0
0
0
31.10.2026 17:00
FC Samtredia
Sturm Sartichala
1
1
3
0
4
1
31.10.2026 17:00
Gori
Aragvi Dusheti
0
0
0
0
0
0
31.10.2026 16:00
Kolkheti Poti
Gareji Sagarejo
1
0
2
0
3
0
31.10.2026 14:00
Merani Martvili
Telavi
0
0
2
0
2
0
24.10.2026 19:00
Sturm Sartichala
Sioni
0
0
1
0
1
0
24.10.2026 17:00
Gori
FC Samtredia
0
0
1
0
1
0
24.10.2026 17:00
Odishi
Merani Martvili
1
0
2
0
3
0
24.10.2026 15:00
Telavi
Kolkheti Poti
0
1
1
0
1
1
24.10.2026 14:00
Aragvi Dusheti
Gareji Sagarejo
0
0
0
0
0
0
17.10.2026 18:00
Sioni
Gori
1
0
0
0
1
0
17.10.2026 17:00
FC Samtredia
Aragvi Dusheti
0
0
0
1
0
1
17.10.2026 16:00
Kolkheti Poti
Odishi
2
0
2
0
4
0
17.10.2026 14:30
Gareji Sagarejo
Telavi
1
0
1
1
2
1
17.10.2026 14:30
Merani Martvili
Sturm Sartichala
1
1
2
0
3
1
10.10.2026 20:00
Aragvi Dusheti
Telavi
0
3
1
1
1
4
10.10.2026 19:00
Sturm Sartichala
Kolkheti Poti
1
0
1
0
2
0
10.10.2026 17:00
FC Samtredia
Sioni
1
0
2
0
3
0
10.10.2026 17:00
Gori
Merani Martvili
2
0
0
1
2
1
10.10.2026 14:30
Odishi
Gareji Sagarejo
0
0
1
0
1
0
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
07.11.2026 13:30
Gareji Sagarejo
Merani Martvili
–
–
–
–
–
–
07.11.2026 13:30
Aragvi Dusheti
Kolkheti Poti
–
–
–
–
–
–
07.11.2026 17:00
Odishi
FC Samtredia
–
–
–
–
–
–
07.11.2026 17:00
Telavi
Sioni
–
–
–
–
–
–
07.11.2026 18:00
Sturm Sartichala
Gori
–
–
–
–
–
–