1W Team
OG
40
%
wygranych
- 4 wygr.
- 0 remisów
- 6 przegranych
10
ostatnich meczy
- 6 wygranych
- 0 remisów
- 4 przegrane
60
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
P
09.10.2026
BLAST SLAM VIII
PARIVISION
1W Team
47
24
–
–
–
–
2
1
P
08.10.2026
BLAST SLAM VIII
Aurora
1W Team
41
44
44
42
–
–
2
0
W
03.10.2026
BLAST SLAM VIII
OG
1W Team
30
20
11
27
4
28
1
2
W
02.10.2026
BLAST SLAM VIII
Team Nemesis
1W Team
25
27
17
41
–
–
0
2
P
30.09.2026
BLAST SLAM VIII
Team Spirit
1W Team
41
28
36
9
–
–
2
0
W
29.09.2026
BLAST SLAM VIII
1W Team
Natus Vincere
30
35
36
45
33
16
2
1
P
25.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
GamerLegion
1W Team
35
12
38
39
34
12
2
1
P
24.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
1W Team
Team Yandex
22
34
10
51
–
–
0
2
W
23.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Pipsqueak+4
1W Team
19
29
34
47
–
–
0
2
P
22.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Natus Vincere
1W Team
6
25
39
14
38
11
2
1
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
16.10.2026
DreamLeague Season 30 Qualifiers
Legion
OG
21
26
8
31
–
–
0
2
W
15.10.2026
DreamLeague Season 30 Qualifiers
Team Synapse
OG
8
26
19
25
–
–
0
2
W
15.10.2026
DreamLeague Season 30 Qualifiers
potn9ki
OG
9
28
5
24
–
–
0
2
P
03.10.2026
BLAST SLAM VIII
OG
1W Team
30
20
11
27
4
28
1
2
W
02.10.2026
BLAST SLAM VIII
OG
BB Team
15
22
30
34
35
22
2
1
W
01.10.2026
BLAST SLAM VIII
MOUZ
OG
34
33
11
25
–
–
0
2
P
30.09.2026
BLAST SLAM VIII
OG
BB Team
15
35
32
11
31
39
1
2
W
15.08.2026
The International 2026
HULIGANI
OG
15
41
19
20
6
42
1
2
P
15.08.2026
The International 2026
GamerLegion
OG
25
10
36
9
–
–
2
0
P
14.08.2026
The International 2026
Team Resilience
OG
45
23
32
15
–
–
2
0
1W Team
30
map
OG
43:43
Średni czas mapy
43:49
28.37
Średnia liczba zabójstw
23.57
56
%
Pierwsza Krew
54
%
42
%
Pierwszy Roshan
41
%
67
%
Pierwsza wieża
50
%
59
%
Pierwsze 5 zabójstw
42
%
59
%
Pierwsze 10 zabójstw
46
%
56
%
Pierwsze 15 zabójstw
42
%
48
%
Pierwsze 20 zabójstw
52
%
1W Team
OG
33
%
wygranych
- 1 wygrana
- 2 remisy
- 0 przegranych
3
ostatnie mecze
- 0 wygranych
- 2 remisy
- 1 przegrana
0
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
03.10.2026
BLAST SLAM VIII
OG
1W Team
30
20
11
27
4
28
1
2
01.08.2026
1win Essence II
OG
1W Team
42
23
21
38
–
–
1
1
10.07.2026
Esports World Cup 2026
OG
1W Team
12
45
47
18
–
–
1
1
1W Team
7
map
OG
28.43
Średnia liczba zabójstw
23.86
57
%
Pierwsza Krew
43
%
71
%
Pierwsza wieża
29
%
86
%
Pierwsze 5 zabójstw
14
%
86
%
Pierwsze 10 zabójstw
14
%
71
%
Pierwsze 15 zabójstw
29
%
57
%
Pierwsze 20 zabójstw
43
%
1W Team
OG
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
Ari
4.02
292
453
11.3K
33
4.58
560
693
21.8K
Whitemon
3.27
317
444
10.5K
bzm
6.48
590
718
23.3K
Pure
6.07
782
885
30.9K
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
OneJey
3.37
328
463
10.1K
Natsumi
6.94
684
760
26.2K
SSS
8.71
572
685
21.2K
skem
4.64
344
479
10.8K
Topson
8.59
597
720
23.0K
Drużyna
4.02
KDA
3.37
11.3K
NW (wartość netto)
10.1K
292
GPM (złoto na min)
328
453
XPM (XP na min)
463
1.5
CPM (creepy na min)
1.7
346.9
HD (obrażenia zadane bohaterom na min)
402.7
Najlepsi bohaterowie
Hoodwink
18 map • 50% WR
Dark Willow
10 map • 60% WR
Keeper of the Light
9 map • 44.4% WR
Ari
OneJey
Najlepsi bohaterowie
Keeper of the Light
10 map • 50% WR
Largo
8 map • 62.5% WR
Gyrocopter
6 map • 50% WR
1W Team
OG
Hoodwink
15 picki • 53.3% WR
Lone Druid
17 bany
RingMaster
11 picki • 36.4% WR
Ember Spirit
14 bany
Keeper of the Light
10 picki • 40% WR
Enigma
13 bany
Techies
10 picki • 50% WR
Dark Seer
11 bany
Centaur Warrunner
10 picki • 60% WR
Bane
11 bany
vs
Tiny
12 picki • 41.7% WR
Keeper of the Light
12 bany
Windranger
10 picki • 60% WR
Treant Protector
12 bany
Dark Willow
9 picki • 33.3% WR
Bane
11 bany
Mirana
9 picki • 11.1% WR
Invoker
10 bany
Gyrocopter
7 picki • 57.1% WR
Lone Druid
9 bany