Team Liquid
1W Team
50
%
wygranych
- 5 wygranych
- 0 remisów
- 5 przegranych
10
ostatnich meczy
- 4 wygr.
- 0 remisów
- 6 przegranych
40
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
P
02.10.2026
BLAST SLAM VIII
Team Liquid
GamerLegion
24
27
16
39
–
–
0
2
P
01.10.2026
BLAST SLAM VIII
Aurora
Team Liquid
20
42
29
21
46
38
2
1
W
29.09.2026
BLAST SLAM VIII
Team Liquid
Yakult Brothers
28
9
12
30
38
21
2
1
P
22.08.2026
The International 2026
Team Liquid
Team Spirit
20
33
18
31
–
–
0
2
W
21.08.2026
The International 2026
Team Liquid
Team Falcons
18
43
40
11
39
21
2
1
P
20.08.2026
The International 2026
Team Yandex
Team Liquid
34
37
38
13
–
–
2
0
W
15.08.2026
The International 2026
Aurora
Team Liquid
32
7
17
29
18
32
1
2
W
15.08.2026
The International 2026
Team Liquid
Iron Wing
25
20
42
17
37
17
2
1
W
14.08.2026
The International 2026
Team Yandex
Team Liquid
34
32
21
42
10
29
1
2
P
14.08.2026
The International 2026
Team Liquid
Team Spirit
23
49
41
11
22
38
1
2
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
P
09.10.2026
BLAST SLAM VIII
PARIVISION
1W Team
47
24
–
–
–
–
2
1
P
08.10.2026
BLAST SLAM VIII
Aurora
1W Team
41
44
44
42
–
–
2
0
W
03.10.2026
BLAST SLAM VIII
OG
1W Team
30
20
11
27
4
28
1
2
W
02.10.2026
BLAST SLAM VIII
Team Nemesis
1W Team
25
27
17
41
–
–
0
2
P
30.09.2026
BLAST SLAM VIII
Team Spirit
1W Team
41
28
36
9
–
–
2
0
W
29.09.2026
BLAST SLAM VIII
1W Team
Natus Vincere
30
35
36
45
33
16
2
1
P
25.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
GamerLegion
1W Team
35
12
38
39
34
12
2
1
P
24.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
1W Team
Team Yandex
22
34
10
51
–
–
0
2
W
23.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Pipsqueak+4
1W Team
19
29
34
47
–
–
0
2
P
22.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Natus Vincere
1W Team
6
25
39
14
38
11
2
1
Team Liquid
30
map
1W Team
44:07
Średni czas mapy
43:43
29.10
Średnia liczba zabójstw
28.37
60
%
Pierwsza Krew
56
%
53
%
Pierwszy Roshan
42
%
27
%
Pierwsza wieża
67
%
57
%
Pierwsze 5 zabójstw
59
%
57
%
Pierwsze 10 zabójstw
59
%
57
%
Pierwsze 15 zabójstw
56
%
63
%
Pierwsze 20 zabójstw
48
%
Team Liquid
1W Team
100
%
wygranych
- 1 wygrana
- 0 remisów
- 0 przegranych
1
ostatni mecz
- 0 wygranych
- 0 remisów
- 1 przegrana
0
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
05.08.2026
1win Essence II
Team Liquid
1W Team
44
5
53
44
2
0
Team Liquid
2
map
1W Team
48.50
Średnia liczba zabójstw
24.50
50
%
Pierwsza Krew
50
%
100
%
Pierwsza wieża
0
%
50
%
Pierwsze 5 zabójstw
50
%
50
%
Pierwsze 10 zabójstw
50
%
50
%
Pierwsze 15 zabójstw
50
%
100
%
Pierwsze 20 zabójstw
0
%
Team Liquid
1W Team
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
m1CKe
7.26
710
856
27.7K
Wisper
6.74
600
724
22.5K
tOfu
4.20
346
488
12.6K
Boxi
3.48
317
459
11.0K
MidOne
5.59
595
791
22.9K
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
Ari
4.02
292
453
11.3K
33
4.58
560
693
21.8K
Whitemon
3.27
317
444
10.5K
bzm
6.48
590
718
23.3K
Pure
6.07
782
885
30.9K
Drużyna
7.26
KDA
4.02
27.7K
NW (wartość netto)
11.3K
710
GPM (złoto na min)
292
856
XPM (XP na min)
453
12.0
CPM (creepy na min)
1.5
672.0
HD (obrażenia zadane bohaterom na min)
346.9
Najlepsi bohaterowie
Tiny
13 map • 53.8% WR
Shadow Fiend
7 map • 71.4% WR
Windranger
6 map • 83.3% WR
m1CKe
Ari
Najlepsi bohaterowie
Hoodwink
18 map • 50% WR
Dark Willow
10 map • 60% WR
Keeper of the Light
9 map • 44.4% WR
Team Liquid
1W Team
Witch Doctor
13 picki • 38.5% WR
Doom
20 bany
Tiny
13 picki • 53.8% WR
Treant Protector
18 bany
Windranger
13 picki • 61.5% WR
Lifestealer
15 bany
Hoodwink
11 picki • 54.5% WR
Largo
14 bany
Ember Spirit
11 picki • 45.5% WR
Bane
13 bany
vs
Hoodwink
15 picki • 53.3% WR
Lone Druid
17 bany
RingMaster
11 picki • 36.4% WR
Ember Spirit
14 bany
Keeper of the Light
10 picki • 40% WR
Enigma
13 bany
Techies
10 picki • 50% WR
Dark Seer
11 bany
Centaur Warrunner
10 picki • 60% WR
Bane
11 bany