Yellow Submarine
Natus Vincere
90
%
wygranych
- 9 wygranych
- 0 remisów
- 1 przegrana
10
ostatnich meczy
- 6 wygranych
- 0 remisów
- 4 przegrane
60
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
03.11.2026
EPL Masters 2026
Yellow Submarine
HULIGANI
31
19
23
13
14
24
2
1
W
02.11.2026
EPL Masters 2026
Yellow Submarine
OG
25
12
37
20
–
–
2
0
W
24.10.2026
EPL Masters 2026
Yellow Submarine
Dawn Bulls
25
10
24
40
–
–
2
0
P
22.10.2026
EPL Masters 2026
CyberHero
Yellow Submarine
48
26
36
16
–
–
2
0
W
21.10.2026
EPL Masters 2026
The BotS
Yellow Submarine
29
37
24
46
–
–
0
2
W
20.10.2026
EPL Masters 2026
Yellow Submarine
Team Synapse
42
35
40
15
–
–
2
0
W
19.10.2026
EPL Masters 2026
Zero Tenacity
Yellow Submarine
4
24
32
31
–
–
0
2
W
17.10.2026
EPL Masters 2026
Yellow Submarine
Dawn Bulls
20
7
47
28
–
–
2
0
W
17.10.2026
EPL Masters 2026
Yellow Submarine
Team Spirit Academy
45
22
11
37
39
23
2
1
W
16.10.2026
EPL Masters 2026
salamit
Yellow Submarine
10
32
46
33
44
33
1
2
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
04.11.2026
EPL Masters 2026
GamerLegion
Natus Vincere
24
44
21
40
–
–
0
2
W
02.11.2026
EPL Masters 2026
Nemiga Gaming
Natus Vincere
4
22
11
33
–
–
0
2
P
30.09.2026
BLAST SLAM VIII
Team Nemesis
Natus Vincere
32
20
13
24
35
23
2
1
P
29.09.2026
BLAST SLAM VIII
1W Team
Natus Vincere
30
35
36
45
33
16
2
1
P
27.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Natus Vincere
Team Yandex
9
27
31
36
7
25
0
3
W
27.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
LGD Gaming
Natus Vincere
8
27
27
22
22
32
1
2
W
26.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Aurora
Natus Vincere
19
43
21
32
–
–
0
2
W
26.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Xtreme Gaming
Natus Vincere
11
21
5
30
–
–
0
2
W
25.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Team Nemesis
Natus Vincere
29
20
15
28
22
29
1
2
P
24.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
LGD Gaming
Natus Vincere
27
9
6
27
36
37
2
1
Yellow Submarine
30
map
Natus Vincere
40:05
Średni czas mapy
38:35
31.93
Średnia liczba zabójstw
26.43
52
%
Pierwsza Krew
57
%
72
%
Pierwszy Roshan
56
%
52
%
Pierwsza wieża
50
%
55
%
Pierwsze 5 zabójstw
68
%
66
%
Pierwsze 10 zabójstw
68
%
62
%
Pierwsze 15 zabójstw
57
%
68
%
Pierwsze 20 zabójstw
57
%
Yellow Submarine
Natus Vincere
50
%
wygranych
- 3 wygr.
- 0 remisów
- 3 przegrane
6
ostatnich meczy
- 3 wygr.
- 0 remisów
- 3 przegrane
50
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
27.09.2025
RES Unchained - A Blast Dota Slam IV Qualifier EU
Yellow Submarine
Natus Vincere
7
27
26
43
–
–
0
2
16.08.2024
PGL Wallachia Season #2 EEU Closed Qualifiers
Natus Vincere
Yellow Submarine
27
31
37
15
25
16
2
1
02.06.2024
Riyadh Masters 2024 at Esports World Cup Qualifiers
Natus Vincere
Yellow Submarine
27
18
34
26
–
–
2
0
25.03.2024
PGL Wallachia Season #1 EEU Closed Qualifiers
Natus Vincere
Yellow Submarine
31
39
28
18
8
27
1
2
03.12.2023
Pinnacle: 25 Year Anniversary Show
Yellow Submarine
Natus Vincere
41
20
33
29
–
–
2
0
29.11.2023
Pinnacle: 25 Year Anniversary Show
Yellow Submarine
Natus Vincere
30
23
32
15
–
–
2
0
Yellow Submarine
14
map
Natus Vincere
25.64
Średnia liczba zabójstw
26.71
62
%
Pierwsza Krew
38
%
36
%
Pierwszy Roshan
64
%
21
%
Pierwsza wieża
79
%
43
%
Pierwsze 5 zabójstw
57
%
43
%
Pierwsze 10 zabójstw
57
%
36
%
Pierwsze 15 zabójstw
64
%
50
%
Pierwsze 20 zabójstw
71
%
Yellow Submarine
Natus Vincere
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
rincyq
7.05
768
912
30.3K
mangekyou
7.24
614
761
23.2K
aik
4.48
351
509
11.2K
Rain
8.67
616
812
22.8K
mrls
4.88
304
444
9.9K
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
gotthejuice
9.13
789
820
30.1K
pma
7.11
623
797
22.4K
daze
4.42
329
487
11.2K
Riddys
4.50
308
441
9.6K
Niku
8.44
619
822
21.8K
Drużyna
7.05
KDA
9.13
30.3K
NW (wartość netto)
30.1K
768
GPM (złoto na min)
789
912
XPM (XP na min)
820
13.0
CPM (creepy na min)
13.3
804.9
HD (obrażenia zadane bohaterom na min)
601.2
Najlepsi bohaterowie
Kez
10 map • 50% WR
Nature's Prophet
10 map • 70% WR
Io
6 map • 83.3% WR
rincyq
gotthejuice
Najlepsi bohaterowie
Kez
11 map • 100% WR
Terrorblade
10 map • 70% WR
Lifestealer
10 map • 60% WR
Yellow Submarine
Natus Vincere
Lich
18 picki • 83.3% WR
Lone Druid
16 bany
Dragon Knight
13 picki • 76.9% WR
Ember Spirit
15 bany
Pudge
11 picki • 100% WR
Pangolier
14 bany
Pangolier
10 picki • 70% WR
Brewmaster
14 bany
Lycan
10 picki • 80% WR
Dawnbreaker
12 bany
vs
Hoodwink
19 picki • 63.2% WR
Lone Druid
16 bany
Mirana
15 picki • 73.3% WR
Doom
14 bany
Kez
14 picki • 78.6% WR
Largo
14 bany
Ember Spirit
14 picki • 71.4% WR
Slark
14 bany
Bane
14 picki • 64.3% WR
Necrophos
13 bany