Natus Vincere
GamerLegion
60
%
wygranych
- 6 wygranych
- 0 remisów
- 4 przegrane
10
ostatnich meczy
- 6 wygranych
- 0 remisów
- 4 przegrane
60
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
02.11.2026
EPL Masters 2026
Nemiga Gaming
Natus Vincere
4
22
11
33
–
–
0
2
P
30.09.2026
BLAST SLAM VIII
Team Nemesis
Natus Vincere
32
20
13
24
35
23
2
1
P
29.09.2026
BLAST SLAM VIII
1W Team
Natus Vincere
30
35
36
45
33
16
2
1
P
27.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Natus Vincere
Team Yandex
9
27
31
36
7
25
0
3
W
27.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
LGD Gaming
Natus Vincere
8
27
27
22
22
32
1
2
W
26.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Xtreme Gaming
Natus Vincere
11
21
5
30
–
–
0
2
W
26.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Aurora
Natus Vincere
19
43
21
32
–
–
0
2
W
25.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Team Nemesis
Natus Vincere
29
20
15
28
22
29
1
2
P
24.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
LGD Gaming
Natus Vincere
27
9
6
27
36
37
2
1
W
22.09.2026
PGL Wallachia 2026 Season 9
Natus Vincere
1W Team
6
25
39
14
38
11
2
1
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
02.11.2026
EPL Masters 2026
CyberHero
GamerLegion
12
32
19
38
–
–
0
2
P
31.10.2026
PARI UNIVERSE by FISSURE
GamerLegion
Team Yandex
23
40
35
37
–
–
0
2
P
31.10.2026
PARI UNIVERSE by FISSURE
GamerLegion
Team Spirit
17
36
32
28
–
–
0
2
W
29.10.2026
PARI UNIVERSE by FISSURE
GamerLegion
OG
22
9
40
13
–
–
2
0
W
28.10.2026
PARI UNIVERSE by FISSURE
GamerLegion
Legion
27
21
34
11
47
16
2
1
W
26.10.2026
PARI UNIVERSE by FISSURE
GamerLegion
OG
32
34
44
16
38
9
2
1
W
24.10.2026
PARI UNIVERSE by FISSURE
GamerLegion
1W Team
29
10
32
22
–
–
2
0
W
23.10.2026
PARI UNIVERSE by FISSURE
Team Liquid
GamerLegion
30
45
34
48
–
–
0
2
P
22.10.2026
PARI UNIVERSE by FISSURE
GamerLegion
Team Yandex
14
34
20
30
–
–
0
2
P
03.10.2026
BLAST SLAM VIII
LGD Gaming
GamerLegion
10
40
28
1
24
20
2
1
Natus Vincere
30
map
GamerLegion
38:33
Średni czas mapy
45:01
25.33
Średnia liczba zabójstw
30.60
60
%
Pierwsza Krew
55
%
55
%
Pierwszy Roshan
72
%
47
%
Pierwsza wieża
59
%
70
%
Pierwsze 5 zabójstw
59
%
70
%
Pierwsze 10 zabójstw
72
%
57
%
Pierwsze 15 zabójstw
69
%
57
%
Pierwsze 20 zabójstw
62
%
Natus Vincere
GamerLegion
100
%
wygranych
- 3 wygr.
- 0 remisów
- 0 przegranych
3
ostatnie mecze
- 0 wygranych
- 0 remisów
- 3 przegrane
0
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
17.02.2026
DreamLeague Season 28
GamerLegion
Natus Vincere
12
30
17
28
0
2
05.02.2026
BLAST SLAM VI
GamerLegion
Natus Vincere
12
30
–
–
0
1
17.11.2025
PGL Wallachia 2025 Season 6
GamerLegion
Natus Vincere
12
21
22
20
0
2
Natus Vincere
5
map
GamerLegion
25.80
Średnia liczba zabójstw
15.00
20
%
Pierwsza Krew
80
%
80
%
Pierwszy Roshan
20
%
20
%
Pierwsza wieża
80
%
40
%
Pierwsze 5 zabójstw
60
%
40
%
Pierwsze 10 zabójstw
60
%
80
%
Pierwsze 15 zabójstw
20
%
80
%
Pierwsze 20 zabójstw
20
%
Natus Vincere
GamerLegion
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
gotthejuice
9.78
794
809
30.1K
Niku
8.23
612
794
21.5K
pma
7.16
613
778
21.9K
Riddys
4.61
306
435
9.6K
daze
4.43
319
469
10.8K
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
Yuma
7.52
708
890
29.6K
Bignum
5.09
324
493
11.9K
Speeed
4.65
336
484
12.7K
RCY
9.51
659
830
26.8K
Fayde
7.93
606
803
24.8K
Drużyna
9.78
KDA
7.52
30.1K
NW (wartość netto)
29.6K
794
GPM (złoto na min)
708
809
XPM (XP na min)
890
13.8
CPM (creepy na min)
11.4
577.4
HD (obrażenia zadane bohaterom na min)
618.0
Najlepsi bohaterowie
Kez
10 map • 100% WR
Terrorblade
10 map • 70% WR
Lifestealer
10 map • 60% WR
gotthejuice
Yuma
Najlepsi bohaterowie
Sven
11 map • 45.5% WR
Lone Druid
8 map • 62.5% WR
Windranger
7 map • 42.9% WR
Natus Vincere
GamerLegion
Hoodwink
20 picki • 60% WR
Lone Druid
16 bany
Mirana
15 picki • 73.3% WR
Doom
14 bany
Bane
15 picki • 60% WR
Necrophos
14 bany
Axe
13 picki • 76.9% WR
Largo
14 bany
Dark Willow
13 picki • 76.9% WR
Slark
14 bany
vs
Dark Willow
25 picki • 64% WR
Earth Spirit
17 bany
Windranger
16 picki • 56.3% WR
Dark Seer
15 bany
Winter Wyvern
15 picki • 53.3% WR
Lifestealer
14 bany
Mirana
15 picki • 60% WR
Largo
13 bany
Sven
10 picki • 70% WR
Ember Spirit
13 bany