Power Rangers
Nemiga Gaming
40
%
wygranych
- 4 wygr.
- 0 remisów
- 6 przegranych
10
ostatnich meczy
- 4 wygr.
- 0 remisów
- 6 przegranych
40
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
P
15.10.2026
DreamLeague Season 30 Qualifiers
Kalmychata
Power Rangers
31
42
33
18
27
10
2
1
P
14.10.2026
DreamLeague Season 30 Qualifiers
Yellow Submarine
Power Rangers
37
8
27
14
–
–
2
0
W
13.10.2026
DreamLeague Season 30 Qualifiers
CyberHero
Power Rangers
17
41
34
28
22
42
1
2
W
13.10.2026
DreamLeague Season 30 Qualifiers
The Warriors
Power Rangers
17
47
34
16
14
29
1
2
P
08.09.2026
EPL Masters 2026
Power Rangers
HULIGANI
15
38
33
23
6
19
1
2
P
07.09.2026
EPL Masters 2026
Power Rangers
Natus Vincere
19
29
12
38
–
–
0
2
P
05.09.2026
EPL Masters 2026
Team Lynx
Power Rangers
39
11
29
13
–
–
2
0
W
04.09.2026
EPL Masters 2026
Power Rangers
Team Synapse
35
11
31
13
–
–
2
0
W
02.09.2026
EPL Masters 2026
Power Rangers
IC x Insanity
35
32
41
15
31
8
2
1
P
30.08.2026
EPL Masters 2026
Power Rangers
Level Up
18
30
41
27
11
32
1
2
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
17.10.2026
EPL Masters 2026
LFO
Nemiga Gaming
35
39
–
–
–
–
0
2
W
16.10.2026
EPL Masters 2026
Nemiga Gaming
Team Spirit Academy
21
13
29
10
–
–
2
0
P
14.10.2026
EPL Masters 2026
salamit
Nemiga Gaming
35
43
28
8
–
–
2
0
P
14.10.2026
DreamLeague Season 30 Qualifiers
Nemiga Gaming
Kalmychata
40
7
26
26
21
33
1
2
W
13.10.2026
EPL Masters 2026
Nemiga Gaming
Dawn Bulls
41
21
6
31
32
13
2
1
P
13.10.2026
DreamLeague Season 30 Qualifiers
Nemiga Gaming
HULIGANI
18
26
18
35
–
–
0
2
P
12.10.2026
EPL Masters 2026
Yellow Submarine
Nemiga Gaming
29
26
25
20
–
–
2
0
W
12.10.2026
DreamLeague Season 30 Qualifiers
Nemiga Gaming
111
23
13
29
6
–
–
2
0
P
06.10.2026
PARI Universe by FISSURE Closed Qualifiers
Nemiga Gaming
BlasterbI
9
32
29
24
–
–
0
2
P
05.10.2026
PARI Universe by FISSURE Closed Qualifiers
MOUZ
Nemiga Gaming
28
6
27
34
33
19
2
1
Power Rangers
30
map
Nemiga Gaming
37:48
Średni czas mapy
40:59
24.37
Średnia liczba zabójstw
24.20
52
%
Pierwsza Krew
54
%
48
%
Pierwszy Roshan
31
%
52
%
Pierwsza wieża
46
%
38
%
Pierwsze 5 zabójstw
46
%
52
%
Pierwsze 10 zabójstw
46
%
52
%
Pierwsze 15 zabójstw
38
%
45
%
Pierwsze 20 zabójstw
38
%
Power Rangers
Nemiga Gaming
50
%
wygranych
- 1 wygrana
- 0 remisów
- 1 przegrana
2
ostatnie mecze
- 1 wygrana
- 0 remisów
- 1 przegrana
50
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
28.07.2026
EPL Masters 2026
Power Rangers
Nemiga Gaming
26
16
19
35
28
7
2
1
12.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
Power Rangers
Nemiga Gaming
19
43
33
46
–
–
0
2
Power Rangers
5
map
Nemiga Gaming
25.00
Średnia liczba zabójstw
29.40
80
%
Pierwsza Krew
20
%
80
%
Pierwszy Roshan
20
%
80
%
Pierwsza wieża
20
%
60
%
Pierwsze 5 zabójstw
40
%
40
%
Pierwsze 10 zabójstw
60
%
60
%
Pierwsze 15 zabójstw
40
%
40
%
Pierwsze 20 zabójstw
60
%
Power Rangers
Nemiga Gaming
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
alberkaaa
7.07
620
768
22.9K
Immersion
3.13
305
441
9.4K
tv/otakerdota
5.61
672
798
25.9K
asdekor_r
2.62
296
403
9.2K
Nicky`Cool
6.25
574
738
20.9K
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
byun
5.32
670
763
27.3K
VaniLLl
5.35
310
443
10.2K
takizawa
11.48
651
732
25.8K
young G
10.92
581
768
23.8K
ariel
3.84
301
468
10.8K
Drużyna
7.07
KDA
5.32
22.9K
NW (wartość netto)
27.3K
620
GPM (złoto na min)
670
768
XPM (XP na min)
763
9.0
CPM (creepy na min)
11.3
691.7
HD (obrażenia zadane bohaterom na min)
586.0
Najlepsi bohaterowie
Dark Seer
8 map • 50% WR
Centaur Warrunner
8 map • 50% WR
Beastmaster
5 map • 40% WR
alberkaaa
byun
Najlepsi bohaterowie
Windranger
9 map • 66.7% WR
Lone Druid
6 map • 50% WR
Lifestealer
6 map • 50% WR
Power Rangers
Nemiga Gaming
Windranger
13 picki • 46.2% WR
Treant Protector
21 ban
Beastmaster
12 picki • 41.7% WR
Hoodwink
14 bany
Shadow Fiend
11 picki • 45.5% WR
Ember Spirit
13 bany
Dark Willow
11 picki • 36.4% WR
Lone Druid
13 bany
Snapfire
11 picki • 54.5% WR
Largo
11 bany
vs
Hoodwink
17 picki • 41.2% WR
Lone Druid
18 bany
Ember Spirit
12 picki • 41.7% WR
Treant Protector
14 bany
Pangolier
10 picki • 30% WR
Tiny
11 bany
Windranger
9 picki • 55.6% WR
Beastmaster
11 bany
Techies
9 picki • 22.2% WR
Earth Spirit
11 bany