Yellow Submarine
Team Spirit Academy
80
%
wygranych
- 8 wygranych
- 0 remisów
- 2 przegrane
10
ostatnich meczy
- 4 wygr.
- 0 remisów
- 6 przegranych
40
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
16.10.2026
EPL Masters 2026
Yellow Submarine
LFO
30
15
49
50
47
29
2
1
W
15.10.2026
DreamLeague Season 30 Qualifiers
Yellow Submarine
Kalmychata
30
9
48
21
26
14
3
0
W
14.10.2026
DreamLeague Season 30 Qualifiers
Yellow Submarine
Power Rangers
37
8
27
14
–
–
2
0
W
13.10.2026
DreamLeague Season 30 Qualifiers
Yellow Submarine
HULIGANI
45
25
27
8
–
–
2
0
W
13.10.2026
DreamLeague Season 30 Qualifiers
Kalmychata
Yellow Submarine
32
45
20
35
–
–
0
2
W
12.10.2026
EPL Masters 2026
Yellow Submarine
Nemiga Gaming
29
26
25
20
–
–
2
0
P
06.10.2026
PARI Universe by FISSURE Closed Qualifiers
Yellow Submarine
Team Synapse
30
54
20
37
–
–
0
2
W
05.10.2026
PARI Universe by FISSURE Closed Qualifiers
Yellow Submarine
CyberHero
47
24
34
29
–
–
2
0
W
17.09.2026
European Pro League 2025-2026 Season
Yellow Submarine
Two Move
24
4
–
–
–
–
2
1
P
29.08.2026
RES Unchained - A Blast Dota Slam VIII Qualifier EU
MOUZ
Yellow Submarine
46
32
27
22
–
–
2
0
Turniej
Mecz
1
2
3
4
Rezultat
P
16.10.2026
EPL Masters 2026
Nemiga Gaming
Team Spirit Academy
21
13
29
10
–
–
–
–
2
0
W
15.10.2026
EPL Masters 2026
salamit
Team Spirit Academy
26
37
–
–
–
–
–
–
0
2
P
13.10.2026
EPL Masters 2026
Dawn Bulls
Team Spirit Academy
33
23
25
24
–
–
–
–
2
0
P
09.10.2026
DreamLeague Season 30 Qualifiers
Team Spirit Academy
BlasterbI
36
52
–
–
–
–
–
–
0
1
W
05.09.2026
EPL Masters 2026
Dynasty
Team Spirit Academy
39
16
16
35
39
16
37
39
1
2
P
04.09.2026
EPL Masters 2026
Klim Sani4
Team Spirit Academy
18
7
38
17
–
–
–
–
2
0
W
03.09.2026
EPL Masters 2026
PuckChamp
Team Spirit Academy
12
34
34
47
–
–
–
–
0
2
W
01.09.2026
EPL Masters 2026
Zero Tenacity
Team Spirit Academy
25
46
–
–
–
–
–
–
2
1
P
01.09.2026
EPL Masters 2026
Zero Tenacity
Team Spirit Academy
25
6
–
–
–
–
–
–
1
0
P
01.09.2026
EPL Masters 2026
Zero Tenacity
Team Spirit Academy
39
24
–
–
–
–
–
–
1
0
Yellow Submarine
30
map
Team Spirit Academy
43:03
Średni czas mapy
41:43
31.27
Średnia liczba zabójstw
25.20
50
%
Pierwsza Krew
30
%
25
%
Pierwszy Roshan
39
%
44
%
Pierwsza wieża
35
%
50
%
Pierwsze 5 zabójstw
13
%
44
%
Pierwsze 10 zabójstw
35
%
44
%
Pierwsze 15 zabójstw
39
%
44
%
Pierwsze 20 zabójstw
45
%
Yellow Submarine
Team Spirit Academy
100
%
wygranych
- 3 wygr.
- 0 remisów
- 0 przegranych
3
ostatnie mecze
- 0 wygranych
- 0 remisów
- 3 przegrane
0
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
13.04.2026
European Pro League 2025-2026 Season
Team Spirit Academy
Yellow Submarine
15
41
19
41
–
–
0
2
03.12.2025
Tennisi Stampede Champions - Season 1
Team Spirit Academy
Yellow Submarine
4
33
9
38
–
–
0
2
05.11.2025
CIS Battle 3
Team Spirit Academy
Yellow Submarine
6
37
37
20
23
42
1
2
Yellow Submarine
7
map
Team Spirit Academy
36.00
Średnia liczba zabójstw
16.14
57
%
Pierwsza Krew
43
%
71
%
Pierwszy Roshan
29
%
86
%
Pierwsza wieża
14
%
86
%
Pierwsze 5 zabójstw
14
%
86
%
Pierwsze 10 zabójstw
14
%
86
%
Pierwsze 15 zabójstw
14
%
86
%
Pierwsze 20 zabójstw
14
%
Yellow Submarine
Team Spirit Academy
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
mangekyou
7.33
614
761
23.1K
Rain
9.76
629
823
25.0K
rincyq
7.26
838
994
33.2K
aik
5.13
363
555
12.8K
prblms
8.71
369
569
13.7K
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
kae
5.17
528
660
21.2K
Kiseki`
5.91
618
754
24.6K
86
4.43
603
780
22.3K
inori
2.33
279
399
9.3K
Aidar
2.35
302
418
10.1K
Drużyna
7.33
KDA
5.17
23.1K
NW (wartość netto)
21.2K
614
GPM (złoto na min)
528
761
XPM (XP na min)
660
8.5
CPM (creepy na min)
7.6
581.1
HD (obrażenia zadane bohaterom na min)
416.5
Najlepsi bohaterowie
Lycan
10 map • 70% WR
Enigma
8 map • 75% WR
Centaur Warrunner
7 map • 85.7% WR
mangekyou
kae
Najlepsi bohaterowie
Brewmaster
8 map • 62.5% WR
Dawnbreaker
7 map • 57.1% WR
Largo
6 map • 16.7% WR
Yellow Submarine
Team Spirit Academy
Lich
18 picki • 77.8% WR
Ember Spirit
14 bany
Techies
8 picki • 50% WR
Pangolier
13 bany
Hoodwink
8 picki • 75% WR
Treant Protector
13 bany
Kez
8 picki • 62.5% WR
Puck
13 bany
Pangolier
7 picki • 57.1% WR
Lone Druid
12 bany
vs
Grimstroke
13 picki • 38.5% WR
Lone Druid
25 bany
Largo
13 picki • 38.5% WR
Keeper of the Light
22 bany
Bane
11 picki • 45.5% WR
Treant Protector
18 bany
Dark Willow
11 picki • 27.3% WR
Lycan
16 bany
Earth Spirit
10 picki • 40% WR
Doom
15 bany