MOUZ
BB Team
80
%
wygranych
- 8 wygranych
- 2 przegrane
10
ostatnich meczy
- 7 wygranych
- 3 przegrane
70
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
04.11.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026
PARIVISION
MOUZ
2
13
9
13
–
–
0
2
W
03.11.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026
MOUZ
BB Team
13
6
16
14
–
–
2
0
W
02.11.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026
TYLOO
MOUZ
6
13
7
13
–
–
0
2
W
31.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
Team Vitality
MOUZ
7
13
7
13
–
–
0
2
P
30.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
MOUZ
FURIA Esports
6
13
13
9
9
13
1
2
W
29.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
Aurora
MOUZ
6
13
2
13
–
–
0
2
W
27.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
Team Spirit
MOUZ
13
2
8
13
14
16
1
2
W
26.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
The Mongolz
MOUZ
11
13
9
13
–
–
0
2
W
25.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
MOUZ
9z Team
13
5
13
3
–
–
2
0
P
24.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
MOUZ
Team Liquid
16
13
12
16
11
13
1
2
Turniej
Mecz
1
2
3
4
5
Rezultat
W
06.11.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026
FURIA Esports
BB Team
5
13
13
10
14
16
–
–
–
–
1
2
W
04.11.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026
BB Team
Aurora
13
5
13
5
–
–
–
–
–
–
2
0
W
04.11.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026
Team Liquid
BB Team
5
13
13
11
11
13
–
–
–
–
1
2
P
03.11.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026
MOUZ
BB Team
13
6
16
14
–
–
–
–
–
–
2
0
W
02.11.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026
9z Team
BB Team
13
8
7
13
9
13
–
–
–
–
1
2
P
29.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
BB Team
FURIA Esports
12
16
7
13
–
–
–
–
–
–
0
2
W
26.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
BB Team
Natus Vincere
13
10
13
9
–
–
–
–
–
–
2
0
W
25.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
BB Team
Nemiga Gaming
13
3
13
11
–
–
–
–
–
–
2
0
W
24.10.2026
PGL Masters Bucharest 2026
Team Spirit
BB Team
13
10
3
13
14
16
–
–
–
–
1
2
P
18.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
FURIA Esports
BB Team
13
6
16
19
9
13
13
11
13
6
3
2
MOUZ
30
map
BB Team
58
%
Wygrane rundy
53
%
57
%
Wygrane po stronie T
47
%
59
%
Wygrane po stronie CT
61
%
43
%
Rundy pistoletowe
58
%
77
%
Konwersja pierwszej krwi
73
%
67
%
Wynik po 6 rundach
53
%
78
%
Wynik po 9 rundach
60
%
70
%
Wynik po 12 rundach
60
%
MOUZ
BB Team
100
%
wygranych
- 1 wygrana
- 0 przegranych
1
ostatni mecz
- 0 wygranych
- 1 przegrana
0
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
03.11.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026
MOUZ
BB Team
13
6
16
14
2
0
MOUZ
2
map
BB Team
61
%
Wygrane rundy
39
%
59
%
Wygrane po stronie T
37
%
63
%
Wygrane po stronie CT
41
%
25
%
Rundy pistoletowe
75
%
74
%
Konwersja pierwszej krwi
52
%
50
%
Wynik po 6 rundach
50
%
100
%
Wynik po 9 rundach
0
%
50
%
Wynik po 12 rundach
50
%
MOUZ
BB Team
Gracz
KD
ADR
KAST
HS
torzsi
1.60
68.2
76.6%
32%
Spinx
1.41
84.0
78.0%
53%
PR
1.40
79.4
76.7%
46%
xelex
1.16
74.1
75.2%
70%
xertioN
1.06
77.0
74.9%
50%
Gracz
KD
ADR
KAST
HS
zorte
1.45
76.6
73.2%
31%
Magnojez
1.28
82.1
72.4%
54%
s1ren
1.10
72.4
73.0%
56%
d1Ledez
1.02
67.2
71.8%
57%
Boombl4
0.93
67.8
74.3%
40%
Drużyna
1.60
KD
1.45
68.2
ADR
76.6
76.6%
KAST
73.2%
32.3%
Zabójstwa strzałem w głowę
30.9%
0.16
Multikille
0.19
7.2%
Wygrane pierwsze pojedynki
11.0%
Najlepsze bronie
AK-47
154 zabójstwa
AWP
558 zabójstwa
M4A1-S
112 zabójstwa
torzsi
zorte
Najlepsze bronie
AWP
531 zabójstwo
AK-47
185 zabójstwa
USP-S
62 zabójstwa
MOUZ
BB Team
84%
19 map
Mirage
19 map
63%
50%
10 map
Ancient
12 map
58%
0%
0 map
Anubis
12 map
50%
44%
9 map
Cache
7 map
43%
71%
14 map
Nuke
10 map
60%
78%
9 map
Inferno
0 map
0%
62%
13 map
Dust2
10 map
40%
MOUZ
BB Team
MOUZ
BB Team
74
Rozegrane mapy
70
50
%
Wygrane po stronie T
47
%
60
%
Wygrane po stronie CT
54
%
44
%
Rundy pistoletowe
41
%
51
%
Pierwsza krew
50
%



