BakS Esports
Fire Flux Esports
50
%
wygranych
- 5 wygranych
- 5 przegranych
10
ostatnich meczy
- 7 wygranych
- 3 przegrane
70
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
14.10.2026
NODWIN Clutch Series #13
Bushido Wildcats
BakS Esports
14
16
13
9
2
13
1
2
W
13.10.2026
CCT Europe 2026 Series #11
BakS Esports
Team Spirit Academy
13
11
13
6
–
–
2
0
P
30.09.2026
CIS LAN Championship #8
K27
BakS Esports
19
17
13
10
–
–
2
0
P
01.10.2026
CIS LAN Championship #8
BakS Esports
CYBERSHOKE
7
13
9
13
–
–
0
2
W
30.09.2026
CIS LAN Championship #8
CRUISER AURORA
BakS Esports
3
13
5
13
–
–
0
2
P
26.09.2026
CCT Europe 2026 Series #9
Leo Team
BakS Esports
13
9
13
10
–
–
2
0
P
25.09.2026
ESEA Season 58: European Finals
Team Spirit Academy Green
BakS Esports
3
13
13
10
13
10
2
1
W
25.09.2026
CCT Europe 2026 Series #9
STATE
BakS Esports
0
13
13
6
–
–
1
2
P
22.09.2026
NODWIN Clutch Series #12
INOX Division
BakS Esports
13
5
16
13
–
–
2
0
W
20.09.2026
CCT Europe 2026 Series #9
BakS Esports
Black Phoenix
13
11
1
13
13
10
2
1
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
15.10.2026
NODWIN Clutch Series #13
Butterfly
Fire Flux Esports
13
11
5
13
–
–
1
2
P
14.10.2026
CyberClash Season 2: Closed Qualifier
OMEGA
Fire Flux Esports
13
3
14
16
13
2
2
1
P
12.10.2026
CCT Europe 2026 Series #11 Play-In
Fire Flux Esports
mellren
13
3
14
16
11
13
1
2
W
11.10.2026
NODWIN Clutch Series #13 Play-In
Fire Flux Esports
Gothic
16
14
–
–
–
–
2
0
W
09.10.2026
NODWIN Clutch Series #13 Play-In
Lavked
Fire Flux Esports
8
13
9
13
–
–
0
2
W
08.10.2026
NODWIN Clutch Series #13 Play-In
Lilmix
Fire Flux Esports
9
13
1
13
–
–
0
2
W
08.10.2026
CCT Europe 2026 Series #11 Play-In
megoshort
Fire Flux Esports
3
13
6
13
–
–
0
2
W
07.10.2026
CCT Europe 2026 Series #11 Play-In
Noir Verse
Fire Flux Esports
1
13
13
6
8
13
1
2
P
03.10.2026
CCT Europe 2026 Challengers #7
Team Spirit Academy
Fire Flux Esports
13
6
20
22
13
10
2
1
W
02.10.2026
CCT Europe 2026 Challengers #7
Fire Flux Esports
Morrow Esports
13
10
16
14
–
–
2
0
BakS Esports
30
map
Fire Flux Esports
50
%
Wygrane rundy
57
%
47
%
Wygrane po stronie T
53
%
53
%
Wygrane po stronie CT
63
%
48
%
Rundy pistoletowe
57
%
70
%
Konwersja pierwszej krwi
72
%
59
%
Wynik po 6 rundach
60
%
44
%
Wynik po 9 rundach
60
%
44
%
Wynik po 12 rundach
60
%
BakS Esports
Fire Flux Esports
100
%
wygranych
- 1 wygrana
- 0 przegranych
1
ostatni mecz
- 0 wygranych
- 1 przegrana
0
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
14.08.2026
ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup #3
Fire Flux Esports
BakS Esports
6
13
13
7
8
13
1
2
BakS Esports
3
map
Fire Flux Esports
55
%
Wygrane rundy
45
%
64
%
Wygrane po stronie T
53
%
47
%
Wygrane po stronie CT
36
%
33
%
Rundy pistoletowe
67
%
70
%
Konwersja pierwszej krwi
66
%
33
%
Wynik po 6 rundach
67
%
67
%
Wynik po 9 rundach
33
%
67
%
Wynik po 12 rundach
33
%
BakS Esports
Fire Flux Esports
Gracz
KD
ADR
KAST
HS
danistzz
1.56
79.9
77.9%
38%
whisper
1.20
79.2
74.1%
64%
turbo
1.14
71.4
72.0%
66%
xdENiSZERA
1.01
70.3
72.0%
57%
Norwi
0.88
66.3
69.6%
42%
Gracz
KD
ADR
KAST
HS
zer0UKY
1.62
74.9
75.8%
29%
Quality
1.36
85.3
77.3%
58%
xEternaLxx
1.17
78.1
71.1%
54%
zemix
1.12
76.7
74.4%
59%
Cizzx
1.01
67.6
72.2%
50%
Drużyna
1.56
KD
1.62
79.9
ADR
74.9
77.9%
KAST
75.8%
38.1%
Zabójstwa strzałem w głowę
28.7%
0.18
Multikille
0.10
14.7%
Wygrane pierwsze pojedynki
7.1%
Najlepsze bronie
AWP
481 Zabójstwo
AK-47
179 Zabójstwa
USP-S
55 Zabójstwa
danistzz
zer0UKY
Najlepsze bronie
AWP
567 Zabójstwa
AK-47
171 Zabójstwo
M4A1-S
69 Zabójstwa
BakS Esports
Fire Flux Esports
0%
0 map
Anubis
16 map
75%
25%
8 map
Inferno
8 map
75%
71%
24 mapy
Cache
10 map
80%
46%
13 map
Nuke
10 map
40%
33%
15 map
Dust2
16 map
63%
63%
8 map
Mirage
13 map
54%
83%
6 map
Ancient
3 mapy
0%
BakS Esports
Fire Flux Esports
BakS Esports
Fire Flux Esports
74
Rozegrane mapy
76
47
%
Wygrane po stronie T
50
%
53
%
Wygrane po stronie CT
52
%
50
%
Rundy pistoletowe
52
%
52
%
Pierwsza krew
52
%



