FURIA Esports
BB Team
60
%
wygranych
- 6 wygranych
- 4 przegrane
10
ostatnich meczy
- 5 wygranych
- 5 przegranych
50
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
17.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
FURIA Esports
Aurora
13
8
13
10
–
–
2
0
W
15.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
Legacy
FURIA Esports
13
10
5
13
8
13
1
2
W
14.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
FURIA Esports
BB Team
13
10
13
9
–
–
2
0
P
09.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
MOUZ
11
13
6
13
–
–
0
2
W
07.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
9z Team
13
7
13
3
–
–
2
0
P
06.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
Aurora
13
8
9
13
9
13
1
2
W
05.10.2026
ESL Pro League Season 24
PARIVISION
FURIA Esports
13
7
5
13
10
13
1
2
P
04.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
MOUZ
4
13
7
13
–
–
0
2
W
03.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
BB Team
13
5
16
14
–
–
2
0
P
20.09.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026
Team Vitality
FURIA Esports
13
5
13
8
–
–
2
0
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
17.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
Team Falcons
BB Team
13
5
14
16
7
13
1
2
W
16.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
BB Team
Legacy
16
13
11
13
13
11
2
1
W
15.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
PARIVISION
BB Team
13
10
4
13
7
13
1
2
P
14.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
FURIA Esports
BB Team
13
10
13
9
–
–
2
0
P
06.10.2026
ESL Pro League Season 24
9z Team
BB Team
13
8
13
9
–
–
2
0
P
05.10.2026
ESL Pro League Season 24
Aurora
BB Team
13
4
7
13
13
8
2
1
W
04.10.2026
ESL Pro League Season 24
BB Team
M80
16
14
13
11
–
–
2
0
P
03.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
BB Team
13
5
16
14
–
–
2
0
P
12.09.2026
FISSURE Playground #3
BB Team
G2 Esports
13
7
13
16
7
13
1
2
W
10.09.2026
FISSURE Playground #3
MIBR
BB Team
9
13
14
16
–
–
0
2
FURIA Esports
30
map
BB Team
52
%
Wygrane rundy
53
%
48
%
Wygrane po stronie T
49
%
57
%
Wygrane po stronie CT
51
%
50
%
Rundy pistoletowe
52
%
76
%
Konwersja pierwszej krwi
75
%
47
%
Wynik po 6 rundach
50
%
50
%
Wynik po 9 rundach
57
%
53
%
Wynik po 12 rundach
47
%
FURIA Esports
BB Team
100
%
wygranych
- 3 wygr.
- 0 przegranych
3
ostatnie mecze
- 0 wygranych
- 3 przegrane
0
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
14.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
FURIA Esports
BB Team
13
10
13
9
2
0
03.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
BB Team
13
5
16
14
2
0
13.06.2026
Intel Extreme Masters Cologne Major 2026
BB Team
FURIA Esports
6
13
6
13
0
2
FURIA Esports
6
map
BB Team
63
%
Wygrane rundy
37
%
62
%
Wygrane po stronie T
31
%
69
%
Wygrane po stronie CT
38
%
75
%
Rundy pistoletowe
25
%
84
%
Konwersja pierwszej krwi
65
%
33
%
Wynik po 6 rundach
67
%
67
%
Wynik po 9 rundach
33
%
83
%
Wynik po 12 rundach
17
%
FURIA Esports
BB Team
Gracz
KD
ADR
KAST
HS
KSCERATO
1.38
76.4
76.9%
49%
molodoy
1.36
73.7
73.6%
40%
yuurih
1.13
65.3
73.9%
49%
YEKINDAR
1.08
79.4
73.6%
58%
FalleN
0.89
57.4
68.2%
51%
Gracz
KD
ADR
KAST
HS
zorte
1.17
66.5
72.6%
29%
s1ren
1.09
69.6
74.6%
60%
Magnojez
1.07
80.1
70.2%
52%
d1Ledez
1.04
76.4
72.7%
60%
Boombl4
0.84
66.4
69.0%
46%
Drużyna
1.38
KD
1.17
76.4
ADR
66.5
76.9%
KAST
72.6%
49.0%
Zabójstwa strzałem w głowę
28.6%
0.17
Multikille
0.17
9.8%
Wygrane pierwsze pojedynki
11.5%
Najlepsze bronie
AK-47
488 Zabójstwa
M4A1-S
177 Zabójstwa
Glock-18
64 Zabójstwa
KSCERATO
zorte
Najlepsze bronie
AWP
413 Zabójstwa
AK-47
148 Zabójstwa
USP-S
46 Zabójstwa
FURIA Esports
BB Team
0%
4 mapy
Anubis
9 map
44%
56%
16 map
Mirage
15 map
53%
67%
9 map
Inferno
0 map
0%
50%
10 map
Ancient
10 map
60%
60%
11 map
Dust2
10 map
60%
42%
12 map
Cache
4 mapy
50%
64%
11 map
Nuke
11 map
64%
FURIA Esports
BB Team
FURIA Esports
BB Team
73
Rozegrane mapy
59
49
%
Wygrane po stronie T
47
%
51
%
Wygrane po stronie CT
55
%
47
%
Rundy pistoletowe
39
%
51
%
Pierwsza krew
48
%




