FURIA Esports
Aurora
60
%
wygranych
- 6 wygranych
- 4 przegrane
10
ostatnich meczy
- 7 wygranych
- 3 przegrane
70
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
15.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
Legacy
FURIA Esports
13
10
5
13
8
13
1
2
W
14.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
FURIA Esports
BB Team
13
10
13
9
–
–
2
0
P
09.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
MOUZ
11
13
6
13
–
–
0
2
W
07.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
9z Team
13
7
13
3
–
–
2
0
P
06.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
Aurora
13
8
9
13
9
13
1
2
W
05.10.2026
ESL Pro League Season 24
PARIVISION
FURIA Esports
13
7
5
13
10
13
1
2
P
04.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
MOUZ
4
13
7
13
–
–
0
2
W
03.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
BB Team
13
5
16
14
–
–
2
0
P
20.09.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026
Team Vitality
FURIA Esports
13
5
13
8
–
–
2
0
W
19.09.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026
MIBR
FURIA Esports
8
13
11
13
–
–
0
2
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
16.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
Aurora
9z Team
13
11
13
4
–
–
2
0
W
15.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
Aurora
Ninjas in Pyjamas
13
9
13
7
–
–
2
0
P
14.10.2026
Thunderpick World Championship 2026
9z Team
Aurora
13
11
13
1
–
–
2
0
W
11.10.2026
ESL Pro League Season 24
Aurora
Team Spirit
13
9
13
6
–
–
2
0
P
10.10.2026
ESL Pro League Season 24
Aurora
Team Vitality
13
7
7
13
8
13
1
2
W
09.10.2026
ESL Pro League Season 24
1W Team
Aurora
9
13
8
13
–
–
0
2
W
06.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
Aurora
13
8
9
13
9
13
1
2
W
05.10.2026
ESL Pro League Season 24
Aurora
BB Team
13
4
7
13
13
8
2
1
P
04.10.2026
ESL Pro League Season 24
Team Falcons
Aurora
13
4
13
10
–
–
2
0
W
03.10.2026
ESL Pro League Season 24
Aurora
9z Team
13
3
13
11
–
–
2
0
FURIA Esports
30
map
Aurora
52
%
Wygrane rundy
51
%
48
%
Wygrane po stronie T
48
%
58
%
Wygrane po stronie CT
54
%
52
%
Rundy pistoletowe
42
%
77
%
Konwersja pierwszej krwi
71
%
47
%
Wynik po 6 rundach
53
%
50
%
Wynik po 9 rundach
60
%
53
%
Wynik po 12 rundach
60
%
FURIA Esports
Aurora
66
%
wygranych
- 4 wygr.
- 2 przegrane
6
ostatnich meczy
- 2 wygr.
- 4 przegrane
33
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
06.10.2026
ESL Pro League Season 24
FURIA Esports
Aurora
13
8
9
13
9
13
1
2
19.08.2026
Esports World Cup 2026
FURIA Esports
Aurora
13
11
14
16
13
9
2
1
20.06.2026
Intel Extreme Masters Cologne Major 2026
Aurora
FURIA Esports
9
13
4
13
–
–
0
2
21.03.2026
BLAST Open Spring 2026
Aurora
FURIA Esports
16
14
13
6
–
–
2
0
06.02.2026
Intel Extreme Masters Kraków 2026
FURIA Esports
Aurora
13
7
13
4
–
–
2
0
18.10.2025
Thunderpick World Championship 2025
FURIA Esports
Aurora
13
11
13
5
–
–
2
0
FURIA Esports
14
map
Aurora
56
%
Wygrane rundy
44
%
50
%
Wygrane po stronie T
34
%
66
%
Wygrane po stronie CT
50
%
71
%
Rundy pistoletowe
29
%
75
%
Konwersja pierwszej krwi
68
%
50
%
Wynik po 6 rundach
50
%
71
%
Wynik po 9 rundach
29
%
71
%
Wynik po 12 rundach
29
%
FURIA Esports
Aurora
Gracz
KD
ADR
KAST
HS
molodoy
1.39
73.1
74.8%
41%
KSCERATO
1.39
77.6
77.9%
48%
yuurih
1.13
65.1
74.4%
50%
YEKINDAR
1.05
78.0
72.1%
59%
FalleN
0.91
58.2
68.1%
49%
Gracz
KD
ADR
KAST
HS
Wicadia
1.29
82.5
72.9%
55%
woxic
1.22
72.5
70.2%
32%
Jimpphat
1.16
74.4
75.5%
54%
XANTARES
1.10
76.6
71.0%
53%
kyxsan
0.87
59.9
72.0%
56%
Drużyna
1.39
KD
1.29
73.1
ADR
82.5
74.8%
KAST
72.9%
40.5%
Zabójstwa strzałem w głowę
54.7%
0.16
Multikille
0.20
12.6%
Wygrane pierwsze pojedynki
11.5%
Najlepsze bronie
AWP
553 Zabójstwa
AK-47
177 Zabójstwa
Galil AR
66 Zabójstwa
molodoy
Wicadia
Najlepsze bronie
AK-47
472 Zabójstwa
M4A1-S
252 Zabójstwa
Glock-18
51 Zabójstwo
FURIA Esports
Aurora
50%
10 map
Ancient
1 mapa
0%
55%
11 map
Dust2
11 map
55%
56%
12 map
Cache
9 map
56%
0%
4 mapy
Anubis
13 map
77%
56%
16 map
Mirage
16 map
63%
67%
12 map
Nuke
12 map
75%
56%
8 map
Inferno
9 map
56%
FURIA Esports
Aurora
FURIA Esports
Aurora
73
Rozegrane mapy
71
49
%
Wygrane po stronie T
50
%
51
%
Wygrane po stronie CT
54
%
48
%
Rundy pistoletowe
51
%
51
%
Pierwsza krew
51
%




